Арахамія їздив до Відня на зустріч з Фірташем – розслідування

840

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія приїздив до столиці Австрії Відня на зустріч з олігархом Дмитром Фірташем, який знаходиться в австрійській столиці в очікуванні екстрадиції до США.

Про це пише Українська правда, посилаючись на  розслідування “Батальйон Відень 2. Втікачі, родичі, депутати, міністри”

УП від джерел отримало відео, на якому 10 листопада у лобі-барі віденського готелю “Ritz-Carlton” Арахамія був помічений під час зустрічі з непублічним бізнесменом Веміром Давітяном.

Джерела у бізнесових колах підтвердили, що Арахамія 2 доби проживав у зазначеному готелі і мав там зустріч з Дмитром Фірташем.

 

У коментарі УП Арахамія підтвердив свій візит до Відня та зустріч з Фірташем.

“Підтверджую свій візит до Відня 9 – 11 листопада, куди я прилітав повертаючись із робочої поїздки до Ізраїлю”, – повідомив Арахамія.

За його словами, основною метою півторагодинної зустрічі з Фірташем та його менеджментом було обговорення “питання щодо перспектив відкриття зернового коридору для збереження портів Миколаївської області, в якій DF Group володіє портом Ніка-Терра, а також питання врегулювання юридичних спорів, пов’язаних з титановою галуззю”.

Він також зазначив, що витратив на проживання у готелі 1075 євро. “На літаках не літав, обідами не годували, документальне підтвердження на всі витрати є”, – прокоментував Арахамія.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини