«Апендицит, який потрібно викинути» – Приходько різко висловилася про російську

4209

Співачка Анастасія Приходько висловилася про своє ставлення до російського мови

Свій коментар вона дала в інтерв’ю “Крим.Реалії

Співачка впевнена, що ця мова є для України “апендицитом, який потрібно викинути”.

“Якщо б ми об’єднувалися і боролися за українську музику, за українську мову, за українське кіно, то російська мова сам би відпало. Нам не потрібна ця прихильність. Її треба відрізати, як апендицит, і викинути”, – зазначила вона.

Інтерв’юер уточнив, що в Британії американський англійська не є власністю країни, так як австралійський англійська, але співачка таку думку тут же відповіла:

“Тоді чому в Росії не звучить киргизька музика на радіо? І немає українських шкіл? Чому у нас має звучати Григорій Лепс? Я за те, щоб було більше європейських музикантів, більше американських. Так, ми з вами зараз розмовляємо російською мовою, як і багато – це і є та проблема, яка почалася з моменту незалежності України. Треба було ще тоді боротися за це в школах, в університетах”, – впевнена співачка.

Раніше українська письменниця Оксана Забужко закликала українців виправдовуватися за свою україномовність.

“Ви в своєму праві, і нічого не треба доводити – це ваш будинок, і це ваша мова: та сама, за яку ще недавно розстрілювали, а зовсім недавно, вже на нашій пам’яті – сміялися”, – нагадала вона.

А для тез, хто не згоден з цією думкою вона зробила окрему пропозицію:

“А кому це (українською мовою – ред.) не подобається – ну так ніхто тут силою не тримає: світ широкий, рейсів з України багато, он у Борисполі, кажуть, новий термінал відкривають – які проблеми, щасливої дороги і гарного літа!”, – уклала вона.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини