Андрій Богдан прийшов до ДБР і вже назвав слідчих шахраями

1410

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан у понеділок прийшов на допит до Державного бюро розслідувань.

Під входом до ДБР він заявив журналістам, що пошуткував про перетин кордону після свого інтерв’ю, – пише Газета.юа.

“Це була моя літературна шутка”, – сказав він.

“Хочу поговорити зі слідчим, чому все таки мене викликали. На сайті ДБР було повідомлення, що мене викликають щодо мого інтерв’ю і відомостей, які я там оголосив. Але сама справа, по якій мене викликають, була зареєстрована 19 серпня. У той момент, коли інтерв’ю ще не існувало. Відповідно це певного роду шахрайство працівників”, – заявив колишній керівник ОП.

“Взагалі вважаю, що виклик мене допит за результатами інтерв’ю – це такий спосіб перелякати, що ми тебе будемо переслідувати кримінальними справами”, – сказав він.

Також він заявив, що на допиті “називатиме прізвища”.

“Домовленості з росіянами, підписані Єрмаком (керівник ОП. – Gazeta.ua)… про їх наявність уже знають всі. А домовленості щодо інших пунктів, мені відомо, що такі домовленості є”, – сказав Богдан і заявив, що розповість слідству інформацію про зрив операції із затримання вагнерівців.

“Це не помста (президенту Володимиру Зеленському. – Gazeta.ua). Це навпаки заклик до Зеленського, щоб він зрозумів, що справи в країні йдуть погано. І йому треба бути більш самостійним, самому приймати рішення. Тому що криза не за горами”, – сказав Богдан.

“Я ніколи не повернуся в Офіс президента Зеленського. І допомагати не збираюся”, – заявив екскерівник ОП.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини