Американські вчені назвали 4 супутні захворювання, які збільшують ризик важкої форми COVID-19

2236

Причиною пожежі у лікарні для хворих на коронавірус у Чернівцях, внаслідок якої загинула одна людина, стало недотримання вимог пожежної безпеки одним із пацієнтів.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада у facebook, передає Espreso.

За даними місцевої поліції причиною пожежі в міській лікарні №1 стало недотримання вимог пожежної безпеки одним з пацієнтів. Слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

За словами начальниці управління забезпечення медичного обслуговування в сфері охорони здоров’я міської ради Наталії Калмикової, у відділенні, під час пожежі, перебувало 30 людей. В палаті, під час загорання було 4 пацієнта, двоє з яких не постраждали зовсім.

Чоловіку, який помер під час пожежі, було 76 років. Інший постраждалий – 77-річний чоловік, при свідомості, знаходиться в реанімаційному відділенні з 70% опіків тіла.

“Чоловік помер не від опіків. Його ліжко не постраждало під час пожежі. Найбільше постраждав саме той чоловік, який зараз в реанімації, а загиблий ще до пожежі був у дуже важкому стані, з дуже поганою сатурацією, тому, скоріш за все він задихнувся”, – розповіла Калмикова.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини