Альтернативи Зеленському зараз немає – “слуга”

652

За рік після обрання президентом України Володимира Зеленського йому так і не з’явилася альтернатива серед політиків.

Про це написала заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук у блозі на “Українська правда”

“Парадоксально, але рейтинг президента не лише не впав, а навпаки зріс на 14-15%.

Якби вибори відбулися завтра, Зеленський переміг би з великим відривом від суперників.

Чому так сталося? Адже всі прогнозували, що “зелена ейфорія” швидко вщухне”, – пише “слуга”.

“Сильними сторонами” Зеленського нардеп назвала “повернення полонених (тричі вже), зустріч у нормандському форматі; скасування депутатської недоторканності й запровадження процедури імпічменту президента; відкритий ринок землі і політична воля для ухвалення закону про банки, що зняв питання залежності президента від олігархів; своєчасна реакція на пандемію COVID-19”.

“І дуже-дуже багато маленьких, але значущих перемог – від залучення в Україну іноземних кіновиробників до електронного документообігу в Раді”, – додала Кравчук і нагадала про “відчинені ворота” на вулиці Банковій біля Офісу президента.

Нардеп заявила, що конкуренти оприлюднюють проти Зеленського “дрібниці”.

“Пікантні переписки Зе-депутатів у смартфоні? Сплата собаками за комуналку? Дрібненько. Навіть жодного свідчення корупції. Маємо хіба що відеозаписи про брата голови Офісу президента, який начебто “торгує” державними посадами. Правда, по факту жодної посади не продає”, – заявила Кравчук.

“Як сталося, що альтернатив чинному президентові немає? Що ж тоді робили наші “кандидатенки”? Як відповідали на запити українців, як завойовували народні симпатії?

Блокували трибуну Ради. Подавали тисячі поправок до закону про землю. Влаштовували мітинги з однаковими плакатами та сумнівними “фермерами”. Розганяли в інтернеті фейкові новини про Зе!команду (хто не в курсі, це досить дороге задоволення)”, – написала нардеп і назвала Зеленського зміною.

“Хто стане наступною – переможе його на виборах. Але поки що бажаючих не видно. Політичне болото не любить змінюватися”, – заявила “слуга”.