“Абсолютно реально отримати вакцину вже цієї зими” – Зеленський

638
зеленський

Президент нагадав, що Україна домовилась про постачання вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech.

Про це президент Володимир Зеленський написав у Facebook, передає Espreso.

Зеленський нагадав, що держава домовилась про пряме постачання вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech.

“Це досвідчена компанія. Вона виробляє щороку сотні мільйонів доз різних вакцин, їхня якість визнана у світі… Великий плюс цієї вакцини в тому, що її розробка не була заполітизованим завданням. Вона не використовується для просування чиїхось геополітичних амбіцій”, – написав Зеленський.

Зеленський певен, що вакцина може бути в Україні вже взимку.

“Коли буде вакцина? В найкоротші терміни. Люди отримають її лише після офіційної реєстрації. Зараз практично всі вакцини проходять етап юридичної легалізації в рідних юрисдикціях. Але контрактують вакцини вже на цьому етапі – бо велика черга й великі сподівання на їхню дієвість. Реєстрація можлива вже на початку січня або в країні-виробнику, або в одній з країн Європи, або у Сполучених Штатах. Реєстрація повинна бути такою, щоб не викликала жодного сумніву. Це ще один факт. Тож, абсолютно реально отримати вакцину вже цієї зими”, – додав президент.

Також президент закликав представників влади на всіх рівнях, зокрема на рівні міст та громад, а також лідерів суспільної думки замислитися про те, як переконати абсолютну більшість українців скористатися вакциною.

Президент нагадав, що Україна домовилась про постачання вакцини від коронавірусу китайської компанії Sinovac Biotech.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини