“А Ізюм?” – “Ізюм звільнили!”: опубліковано відео, як зустрічали звільнених із полону українських захисників

480

Пресцентр Служби безпеки України опублікував відео, у якому показано, як українські захисники, яких звільнили з полону внаслідок обміну 8 січня, поверталися в Україну і як їх зустрічали.

Унаслідок сьогоднішнього обміну з полону РФ було звільнено 50 військовослужбовців. Це перший у 2023 році обмін і 36-й – від початку повномасштабного вторгнення РФ, зазначили в координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, передає інтернет-видання Гордон.

“Цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил і п’ятеро тероборонців. Серед звільнених захисників – 11 полонених із Чорнобильської АЕС, восьмеро захисників Маріуполя, дев’ятеро захисників Київської області, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівської і Херсонської областей”, – додали у штабі.

Координаційний штаб також опублікував відео про повернення захисників додому. Зокрема, там показано, як один зі звільнених в автобусі запитав: “А Ізюм що там?” “Ізюм звільнили! Ізюм повністю наш”, – відповіли йому. Ще один запитав про тимчасово окупований Енергодар, у відповідь почув, що звільнення міста “ще у процесі”.

“Ще багато що потрібно зробити. А ваше завдання – відгодуватися”, – зазначив співрозмовник військовополонених.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини