Нобелівський лауреат вважає, що карантин марний

1559

Професор Стенфордського університету Майкл Левітт вважає, що лідери держав, запроваджуючи карантин через пандемію коронавірусу, піддалися паніці.

Michael Levitt - Facts - NobelPrize.org

Професор Стенфордського університету, нобелівський лауреат 2013 року з хімії Майкл Левітт заявив в інтерв’ю The Telegraph, що введений через пандемію коронавірусу карантин не має наукового обґрунтування, передає видання Гордон.

Учений упевнений, що уряди країн, запроваджуючи карантин, піддалися паніці. Він також переконаний, що більшість прогнозів розвитку епідемії неправильна.
На думку Левітта, карантин міг призвести до більшої кількості померлих, ніж урятованих, а соціальні збитки від обмежувальних заходів “були екстремальними” (йдеться, зокрема, про зростання кількості випадків домашнього насильства та розлучень).

Як зазначає видання, Левітт не фахівець у сфері епідеміології, однак на початковому етапі спалаху коронавірусу він правильно передбачив масштаб майбутньої пандемії, ґрунтуючись на власних розрахунках.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в китайському Ухані. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За інформацією американського Університету Джонса Гопкінса, у світі коронавірусом заражено понад 5,43 млн осіб, із них більш ніж 345 тис. померло, понад 2,18 млн одужало.

У Великобританії заражено понад 260 тис. осіб, із них 36,7 тис. померли.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини