Володимир Зеленський перебуває у Нідерландах. Ця країна уперше приймає саміт НАТО. Під час одного з виступів українського президента привітали аплодисментами
Деталі передає 24 Канал.
На саміті НАТО Зеленського вітали оплесками
Президент виступив у парламенті Нідерландів. Доки він ішов до свого місця перед виступом, присутні встали та почали аплодувати.
Гарант виступив перед представниками Сенату та Палати представників парламенту Нідерландів. Він заявив, що Росію слід ізолювати політично, а Україну – неперервно підтримувати у військовому плані.
Москва за червень запустила 2 736 дронів. Вона має зрозуміти, що її змусять відповідати за дії. А поки що Росія планує потенційний напад на ЄС.
Також Зеленський виступив на Форумі оборонних індустрій. Він навів цифри, скільки зброї може виробляти Україна і якої.
Лідер України та генеральний секретар Ради Європи Ален Берсе підпишуть угоду про створення Спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії Росії проти України.

