7 тисяч обкладинок за 20 мільйонів: Міноборони назвало ціни у ЗМІ помилковими й пояснило тендер

519

Міноборони України прокоментувало інформацію про тендер, що з’явилися у медійному просторі. Оборонне відомство наголосило, що показані у деяких ЗМІ ціни не відповідають дійсності.

Міністерство оборони України назвало помилковою інформацію про ціни на папки, що поширюють деякі медіа. З приводу цього оборонне відомство зробило роз’яснення, – пише 24 канал.

Як Міноборони пояснило ціни на обкладинки

У жовтні 2023 року оборонне відомство оголосило тендер на закупівлю обкладинок для особових справ військових. Пізніше деякі ЗМІ написали, що Міноборони могло замовити 7 тисяч обкладинок за 20 мільйонів гривень. Відомство цю інформацію називає помилковою.

Загальна очікувана вартість тендеру – понад 20 мільйонів гривень. Втім окремі користувачі поділили цю суму на кількість одиниць лише в першому лоті – 7 тисяч. Кількість обкладинок у лотах №2, №3 та №4 не врахували. Так і виникла неправдива ціна по 3 тисячі гривень за штуку, – пояснюється у повідомленні.

У відомстві також зауважили, що торги за лотами №3 і №4 взагалі не відбулися через відсутність пропозицій і цей факт теж не був врахований.

У Міноборони заявили, що планувалося закупити понад 58 тисяч папок. Середня очікувана вартість такої обкладинки при такому розрахунку становила б 351 гривню. Потім внутрішня служба аудиту знайшла на ринку подібні товари за ще нижчими цінами. Тому після цього розпочали перевірку, яка унеможливлює підписання жодних контрактів щодо закупівлі, поки вона триває.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини