7 небанальних Instagram-місць України для тревел-блогерів

2451

Поки кордони не відкриті, підтримуємо інтерес до подорожей, вивчаючи чудеса власної країни.

Джерело: IGoToWorld

Королівка

У Тернопільській області прихована під землею найдовша гіпсова печера Європи – Оптимістична.

Унікальні гіпсові «корали», підземні озера з кришталевою водою, неземні пейзажі карстових відкладень відрізняються настроєм, відтінками і колористикою.

Кінбурн

Кілька мільйонів диких орхідей, найчистіше море, озера з рожевою водою, пелікани, ловля креветок і чорноморської акули катрана: про всі дива заповідної смуги між Чорним морем і Дніпро-Бузьким лиманом можна писати роками.

Це все Кінбурн.

Морівськ

Зовсім поруч з Києвом, на 160 кв. км у закруті Дністра на заплавних луках у заповіднику чекають фотомисливців зубри, благородні олені, косулі, африканські буйволи, лами і чорні лелеки.

Дземброня

Дістатися до найвисокогірнішого села Карпат зовсім непросто.

А впіймати момент для вдалого фото ще складніше: погода у горах непередбачувана – фантастичні види миттєво затягує туманом.

Берестовець

У Рівненській області є дивовижне місце, що нагадує сходи велетнів. Це Базальтові стовпи: колишній кар’єр, що перетворився у кінематографічну стіну на тлі бірюзового озера. Найсміливіші допливають до Острова Любові, щоб зробити унікальні сторіс.

Куяльник

Марсіанські пейзажі лиману під Одесою ошелешують новачків.

Яскраво-рожевий колір води, великі кристали солі, закам’янілі дерев’яні стовпи: готовий фон для фантастичного фільму. Це Куяльник.

Блакитна лагуна

Це не Домінікана, а Закарпаття. На річці Люта біля села Чорноголова водоспад створив природну лагуну з неймовірно чистою водою блакитного кольору.
Купатися не варто: навіть у спеку вода тут крижана.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини