67-річна українка три місяці проходила зі зламаним хребтом і не підозрювала про це

772

67-річна мешканка Борислава Львівської області Людмила три місяці прожила зі зламаним хребтом. Найцікавіше, що вона навіть не підозрювала про це і дивом не втратила здатність ходити.

Про це повідомляє Перше територіальне медичне об’єднання Львова на своїй сторінці в Facebook, – пише РБК-Україна.

Восени 2021 року у жінки за кордоном загинув син. Вона поїхала на його похорон в іншу країну. Коли вона прибирала в його квартирі, то впала зі сходів і сильно вдарилася спиною.

Місцеві медики зробили рентген, але перелому хребта не побачили, а діагностували тільки сильний забій. Майже місяць жінка з великими труднощами вставала з ліжка, оскільки біль не проходив.

67-річна українка три місяці проходила зі зламаним хребтом і не підозрювала про це

Фото: Людмила (facebook.com/1tmolviv)

Щоб повернуться в Україну їй довелося випити сильні знеболюючі. Йшов час, але краще вдома їй не ставало. Нестерпно боліла спина, вона не могла встати з ліжка і ходити, а знеболюючі мало допомагали.

Тоді її чоловік вирішив повезти до Львова на повторне обстеження. Українські лікарі побачили перелом хребта і запропонували негайно робити операцію.

При цьому операція була складною, оскільки один необережний рух міг призвести до пошкодження спинного мозку і тоді жінка могла назавжди опинитися в інвалідному візку.

Пацієнтці діагностували остеопороз (крихкість кісток) через що вкрай важко було встановити металоконсутрукцію для підтримки хребта.

67-річна українка три місяці проходила зі зламаним хребтом і не підозрювала про це

Фото: Людмила з лікарями (facebook.com/1tmolviv)

Нейрохірурги вирішили використовувати інший метод. Для фіксації хребців вони застосували медичні гвинти, які зафіксували спеціальним кістковим цементом.

На щастя, операція пройшла вдало. Через два дні жінка могла встати і в середу, 16 лютого, її виписали з лікарні додому. Попереду її чекає тривалий період реабілітації (3 місяці).

Поки їй не можна сідати, але спина вже більше не болить. Лікарі впевнені, що жінка зможе самостійно ходити.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини