61-річна найкрасивіша бабуся планети захопила мережу своєю фігурою (фото)

6632

61-річна мешканка Одеси Світлана Гасс, яка завоювала титул “супербабусі” на конкурсі Mrs Grandma Globe у Болгарії, поділилася з шанувальниками кадрами, на яких продемонструвала свою фігуру.

Вона показала, як займається спортом. Відповідні відео жінка опублікувала на своїй сторінці в Instagram-stories, – пише obozrevatel.

Так, Гасс позувала на камеру в обтягуючих легінсах чорного кольору, і водночас робила вправи. Її спортивне вбрання повністю облягало її тіло та підкреслило пружні сідниці.

Варто відзначити, що жінка активно займається спортом і стежить за своєю фігурою. Шанувальники Гасс захоплюються тим, який вона має вигляд у свої роки. Вкотре під знімками вони залишили безліч приємних коментарів.

61-річна Світлана Гасс

Світлана Гасс у свої 61

“На вас дуже приємно дивитися!”, “Світлано, як же ви радуєте очі! Дивлячись на Вас, відчуваєш естетичне задоволення, а разом з тим усвідомлюєш, що молодість є молодість духу і вона може бути нескінченною”, “Незрівнянна”, “Приклад для багатьох”, – пишуть люди.

Світлана Гасс народилася і живе в Одесі. У неї доросла дочка та онук. Світлана вчилася на модельєра-конструктора і має спеціальність фінансистки. Зараз вона займається бізнесом і управляє салоном краси.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини