5 таємниць, про які не знають чоловіки жінок у декреті

1878

Поява дитини в родині змінює все! Поки чоловік заробляє гроші, жінка залишається один на один вдома з немовлям. І ця робота часто виявляється не менш важкою.

Для всіх батьків майбутніх і справжніх ми вирішили нагадати, що відчуває і як проводить дні мама, яка перебуває в декреті.

Буденність

Буденність в двох словах можна описати так: Погодувати, помити, поміняти підгузник, зробити масаж, щось пробелькотіти, погуляти, погодувати, поміняти підгузник, прати пелюшки-сорочечки (ага, немовлята пускають слину і відригують молоко), постукати брязкальцем і знову мити, годувати, гуляти… В таких обставинах похід в поліклініку з немовлям на плановий огляд — вже надзвичайна подія.

Відсутність графіка

Здавалося б, що може бути зручніше для мами і немовляти, ніж дотримуватися розпорядку дня. Та й педіатри так радять. Але сувора реальність вносить свої корективи у всі ці графіки і плани. Малюкові пора спати? Він плаче і не засинає. Від їжі відмовляється. На вулиці не хоче лежати в колясці і кричить так, що обертаються всі перехожі. Мамі залишається тільки змиритися і підлаштовуватисяьпід мінливий настрій свого  дитини.

Відсутність результату від своєї діяльності

Що може бути приємніше, ніж щось наполегливо робити і в підсумку досягти бажаної мети? На жаль, жінці в декреті про досягнення залишається тільки мріяти. Як би вона не працювала на благо сім’ї, результату не видно. Тільки навела лад — по кімнаті знову валяються іграшки. Вранці випрала? До вечора знову купа брудної білизни.

Невпевненість у собі

Материнство впливає на кар’єру, коло спілкування і фігуру. Часто це тимчасово, але жінка в декреті не знає цього напевно. Чи вона зможе повернутися до роботи і коли? Чи вдасться привести себе в форму? Чи буде вона цікава своїм незаміжнім подругам, знаючи про кольки і грудне годовування більше, ніж про кіноновинки і моду? Такі думки постійно крутяться в голові і не додають впевненості у собі.

Безумовна любов

Втома, буденність, невпевненість у собі кудись випаровуються, колималюк в перший раз посміхається говорить «мама» і «люблю».До біса всі труднощі! Пора знову піти в декрет…!

Фото заголовкуadme.ru
За матеріалами adme.ru

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини