Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати усі батьки

25922
Річард Прінгл і його син Х'ю
Річард Прінгл і його син Х'ю фото: The Sun

Діти – найдорожче, що у нас є. Але, на превеликий жаль, іноді вони назавжди нас покидають. Так і Річард Прінгл втратив свого сина, коли йому було лише 3 роки. Після страшної події чоловік написав 10 правил – найважливіших на його думку речей, які він засвоїв коли вже сина не стало.

Він поділився цими правилами на своїй сторінці в Fасеbооk.

Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати усі батьки
Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати усі батьки фото: The Sun

До теми: Правило №1 для батьків: ніколи не нийте при дитині про те, яка в нас погана держава!

1. Ніколи не буває занадто багато любові і поцілунків.

2. Знайдіть час. Відпочиньте від справ і пограйтесь з дитиною хоча б хвилинку. Немає нічого важливішого за це.

3. Робіть якомога фотографій і відео. Одного разу вони можуть виявитися всім, що у вас є.

4. В першу чергу витрачайте на дитину час, а не гроші. Не намагайтеся «відкупитися». Думаєте, ваші покупки такі важливі? Нічого подібного. Рушайте на прогулянку і пострибайте по калюжах. Поплавайте разом в морі, розбийте табір і радійте. Це все, що хочуть діти. Я не пам’ятаю, що ми купували для Х`ю, але я пам’ятаю, що ми робили з ним разом.

Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати усі батьки
Після втрати сина він написав 10 правил, які повинні знати усі батьки фото: The Sun

До теми: 7 чарівних правил виховання дітей

5. Співайте разом. Мої щасливі спогади: Х’ю сидить на плечах або поруч зі мною в машині, і ми співаємо наші улюблені пісні. Музика зберігає ці моменти.

6. Цінуйте найпростіші речі. Читання перед сном, сон в обіймах, спільні вечері, вихідні. Цих моментів мені не вистачає найбільше. Не дозволяйте їм розчинитися в повсякденності.

7. При прощанні завжди цілуйте тих, кого любите. Якщо раптом забули, поверніться і поцілуйте. Ніколи не знаєте, чи випаде вам ще раз така можливість.

8. Зробіть нудні речі веселими. Поїздки по магазинах, автомобільні подорожі, прогулянки по торгових рядах. Не бійтеся здатися дyрнuм, дурійте, розповідайте анекдоти, смійтеся, посміхайтеся і насолоджуйтеся життям. Тільки ви самі перетворюєте такі події в рутину. Життя занадто коротке, щоб не веселитися.

Х'ю Прінгл
Х’ю Прінгл фото: The Sun

До теми: «Правило 3-х речей» приверне щастя в Ваше життя

9. Ведіть щоденник. Записуєте все незвичайне, що зробив ваш малюк. Смішні слова і вчинки. Ми стали так робити тільки після втрати сина. Ми хотіли згадати все. Тепер ми так робимо для Гетті і Хенні. Записавши ці миті, ви залишите їх з собою назавжди. У старості ви зможете озирнутися і знову з насолодою прожити кожен з цих моментів.

10. Якщо у вас є діти, яких ви можете поцілувати перед сном, нагодувати сніданком, відвезти в школу або університет, видати заміж або одружити, ви – щасливчик. Ніколи, чуєте, ніколи не забувайте про це.

Пост Річарда Прінгла
Пост Річарда Прінгла

За матеріалами: The Sun

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини