“22 день неймовірної боротьби з Covid-19…” – вчитель з Тернопільщини розповів, як сімейний лікар ледь не долікував його до cмepті

3083

Свій день народження Ярослав Денчик провів у Лановецькій лікарні на кисневій підтримці.

За словами чоловіка, боротьба з COVID-19 складна, а рівень медичної допомоги у районній лікарні низький.

«Ви ще ніколи не сиділи в мішку, коли кисень зупинився, світло вимкнуто, а збірна з медсестер відсутня. Це реалії Лановецької лікарні.

А тут неймовірний напад удушшя. Так себе можуть вести тільки гестапівці, яким доручили організацію роботи лікарні.

Двадцять другий день неймовірної боротьби з COVID-19. З Господньою допомогою, з професійною майстерністю лікаря Рижак Ольги Іванівни і її чудових двох бригад медичних сестер і санітарок пік хвороби подолано.

Ще є набряки, ще внутрішні органи працюють не зовсім так, як потрібно, бо зазнали шаленого удару від чужинця, але надія на видужання є. Нехай маленька, мікроскопічна, але є. Але навіть у ці найскрутніші миті життя думаєш, що біда через тупість, ницість, професійну некомпетентність його, сімейного лікаря, з яким підписав договір і віддав своє життя в його руки.

Саме він довів ситуацію до абсурду, з температури 38,5 градусів четвертого червня, до сорока – дев’ятого червня.

Впродовж цих дорогоцінних для боротьби з негодою днів навіть телефонної трубки не брав.

Тому й не дивно, що я тепер звернувся в поліцію зі скаргою на непрофесійні дії сімейного лікаря», – повідомив у мережі Фейсбук Ярослав Денчик.

Двадцять другий день неймовірної боротьби з ковід…З Господньою допомогою, з професійною майстерністю лікаря Рижак…

Gepostet von Ярослав Денчик am Sonntag, 21. Juni 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.