Пасажирка з Дніпра Софія Грубова була змушена 18 годин їхати у потязі без можливості сходити до вбиральні. Жінка їхала зі Львова у Дніпро.
У компанії розповіли Суспільному, чому жінку не посадили у спеціальний вагон. Укрзалізниця запевнила, що трапилась позаштатна ситуація, пише 24 Канал.
Жінку на кріслі колісному посадили у звичайний вагон
Пасажирка розповіла, що протягом останніх пів року подорожей Укрзалізницею таких проблем не виникало. Та цього разу, за її словами, був вибір – поїхати на день раніше у спецвагоні, проте купе пасажирки було зайняте, тому вона вирішила взяти білет на наступний день, щоб нормально поїхати додому в Дніпро.
Був звичайний вагон, старий, куди мене треба заносити, в якому недоступна вбиральня, і взагалі, коли сів, крісло треба розібрати або поставити в непрацюючому тамбурі, і сидіти аж 18 годин, тобто нікуди ніяк не рухаючись, не пересуваючись,
– розповіла пасажирка Софія Грубова.
У компанії сказали, що трапилась позаштатна ситуація. Через неї довелось змінити маршрут потягу з інклюзивним вагоном.
“Додати зазначений вагон до складу поїзда або вчасно замінити виявилося неможливим. Укрзалізниця перепросила у пасажирки за зміну класу вагона, а також за несвоєчасну комунікацію з цього питання”, – заявили у компанії.
Вони додали, що, мовляв, можливості попередити форс-мажори на колії у час війни є обмеженими, проте:
- сповіщення пасажира про зміни є обов’язковим;
- вже переглянули відповідні процедури для недопущення подібних випадків у майбутньому.
Пасажирка на кріслі колісному пояснила, що для уникнення такої ситуації надалі працівникам Укрзалізниці треба було раніше попереджати про зміни.
У вокзалу точно були мої контакти. Завжди, коли пишеш цю заяву на вагон, мій телефон вказується. Якось попередити, що там склалася така ситуація,
– зауважила пасажирка.
Софія Грубова пояснила, що надалі планує купувати білети онлайн в спецвагони. За її словами, це зменшить кількість відвідувань залізниці під час планування поїздки.