Зима влітку: під Києвом випав сніг (фото)

22741

Киянин опублікував у соцмережі фото опадів

Під Києвом 5 серпня випав сніг. Про це повідомив Лаврентій Царук на своїй Facebook-сторінці. Чоловік повідомив, що сніг випав недалеко від його дачі, яка знаходиться в Київській області, – пише РБК-Україна.

“Пару годин біля моєї дачі, недалеко від Києва випав сніжок. Спочатку я планував жартівливий пост, про грудень, санки і т д. Але, друзі, якщо подумати глибше, то нічим хорошим вся історія з екологією і глобальних змін клімату не закінчиться! В нашій сім’ї ми давно вже переглядаємо своє ставлення до пластику, відходів, грамотного і раціонального використання природних ресурсів. Ми лише на початку шляху – хвалитися поки особливо нічим, але я хочу, щоб це фото і у вас посіяло зерно думок про порятунок і збереження нашої планети для майбутніх поколінь!” – написав Лаврентій Царук.

Зима влітку: під Києвом випав сніг (фото)Зима влітку: під Києвом випав сніг (фото)Скріншот поста (facebook.com/lavrentiy.tsaruk)

Користувачі в коментарях в українця поділилися своїми емоціями з приводу снігу, що випав влітку. Люди не вірять, що таке могло статися і запитують, де саме випали опади.

  • А коли це сталося ? 5 серпня 2019 року?
  • Сьогодні, 2 години тому.
  • Де саме це сталося?
  • Межа Київської і Житомирської області, Житомирський напрямок.

Зима влітку: під Києвом випав сніг (фото)Скріншот коментарів (facebook.com/lavrentiy.tsaruk)

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини