ЗСУ збили вертоліт ворога з 17 окупантами на борту

1023

Українські воїни деякий час тому ліквідували ворожий вертоліт з 17 окупантами на борту. Усі загарбники, що летіли “готувати винищувачі до польотів” загинули.

Серед ліквідованих загарбників – російський капітан Олександр Алєксандров. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, передає Обозреватель.

“За бортом було мінус 17… Ні, знову наплутав. На борту було 17 і всі мінус. Капитан Александр Александров + 16 орків офіційно денацифіковані та демілітаризовані. Слава Нації. Смерть ворогам”, – написав Штефан.

Цей епізод відбувся ще навесні, про нього розповідали самі російські загарбники у забороненій мережі “Вконтактє”.

“Із сумом повідомляю про загибель нашого брата Олександрова Саши. Він загинув, виконуючи свій військовий обов’язок в Україні. Сашко служив у званні капітана на аеродромі. Винищувачі готували до польотів. Під час перекидання, летіли на кількох гелікоптерах, у гелікоптер, у якому летів Саша, влучила ракета. Усі 17 людей загинули”, – писав російський окупант, не уточнюючи, який “військовий обов’язок” у військовослужбовців РФ взагалі може бути на території чужої держави та відколи це серед загарбників з’явилися люди.

Прикметно, що у цьому ж дописі справжній носій “руського міра” на ім’я Баїр просить у інших росіян скинутися на похорони “героя”. У “процвітаючій” Росії, вочевидь, грошей для цього не знайшлося.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини