ЗСУ вийшли на рубіж на правому березі Дніпра: скільки населених пунктів звільнили

711

Українські військові продовжують знищувати ворога та вибивати його з рідної землі. Стало відомо, що ЗСУ вийшли на рубіж на правому березі Дніпра. Дізнайтеся, скільки населених пунктів звільнили.

Ворог продовжує зазнавати втрат в Україні та відступати. Уже відомо, що нашим захисникам і захисницям вдалося вийти на рубіж на правому березі Дніпра. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов, передає 24 канал.

Скільки населених пунктів уже звільнили

Він зазначив, що на Півдні у рамках контрнаступальної операції вже вдалося звільнити 198 населених пунктів. Якщо говорити про площу, то російських загарбників прогнали з 5 580 квадратних кілометрів території нашої країни.

Громов додав, що противник після відступу з правобережної частини Херсонщини відновлює свої війська та боєздатність. Підрозділи, які можна використати у боях, окупанти перекидають на інші напрямки. Передовсім мовиться про Донецьку область. Водночас ніхто не виключає, що посилять свої угруповання загарбники і на Запорізькому, і на Луганському напрямках.

Наразі ворог дійсно перекидає свої війська на певні напрямки. Але ми теж вживаємо відповідних заходів, – підкреслив Громов.

Він додав, що наразі для ворога надзвичайно важливо встановити контроль над Донецькою областю. Тож російські бійці роблять усе можливе для того, щоб виконати вказівку з Кремля.

Чи безпечно повертатися на Херсонщину

Слід розуміти, що наразі зберігається велика вибухо-мінна небезпека по всій території Херсонській області. Зокрема в самому обласному центрі, наголосив начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Нацполіції Олексій Сергєєв.

Він додав, що щоденно піротехніки займаються розмінуванням. У першу чергу його проводять в об’єктах, критично важливих для забезпечення життєдіяльності громадян. Також спостерігаються проблеми з водопостачанням, електроенергією та зв’язком.

Тому ми рекомендуємо розпочинати повернення до обласного центру або інших населених пунктів Херсонщини після завершення Національною поліцією, ДСНС стабілізаційних заходів, розмінування. Після того, як це оголосить керівництво ОВА, – підкреслив Сергєєв.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини