Знімуть серіал про помічників Шерлока Холмса

1138

Американський стрім-сервіс Netflix почав знімати серіал “Добровольці” (The Irregulars).

Фільм розповість про безпритульних дітей, які допомагали приватному детективу Шерлоку Голмсу вести розслідування. Сценарій пише британський кінодраматург Том Байдвелл. 2011-го його картину “Бажання 143” номінували на “Оскар”, пише Gazeta.ua

“У Холмса була ватага вуличних хлопчаків, яких він використовував для збору доказів, — каже Байдвелл. — Наш серіал висуне версію: а якщо Шерлок був наркоманом і ледацюгою, то саме діти розкривали справи, а слава діставалось йому? Це проект моєї мрії. Намагався продати ідею “Добровольців” вже 10 років”.

Вперше “добровольці з Бейкер Стріт” з’явилися в повісті Артура Конан Дойля “Етюд у багряних тонах”. Цей твір побачив світ 1887-го. Очолював ватагу вуличних дітей Віггінс. За свої послуги отримував від Холмса один шиллінг на день й винагороду в одну золоту гінею.

Безпритульні допомагають детективу також в повістях “Знак чотирьох”, оповіданні “Горбань”. Про хлопчаків, як були вухами й очима Шерлока Холмса на вулицях вікторіанського Лондона. Британський канал BBC випускав серіали у 1983-му та 2007 роках.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини