Знаменитий письменник Фредерик Беґбеде приїде на ювілейний Форум видавців у Львові

1338
письменник Фредерик Беґбеде
фото Huffington Post

Фредерик Беґбеде вдруге приїде на львівський Форум видавців.

Спеціальним гостем 25-го Форуму Видавців у Львові стане культовий французький прозаїк Фредерик Беґбеде. Зірковий автор презентує у Львові свою нову книгу, а також відіграє DJ-сет на вечірці.

«Вечірка за участю Фредерика Беґбеде відбудеться 18 вересня. Подія стане справжнім святом для прихильників автора і сюрпризом для всієї публіки. Ми зараз працюємо над форматом вечірки», – повідомила ZAXID.NET програмна директорка Форуму Видавців Софія Челяк.

Під час літературного форуму у Львові французький письменник презентуватиме український переклад свого нового роману «Нескінченне життя». Книга вийде у видавництві «КМ-Букс».

Фредерик Беґбеде став відомим у світі завдяки бестселерам «Кохання живе три роки» та «99 франків». Французький автор вже був зірковим гостем Форуму видавців у 2016 році. Тоді він презентував українське видання роману «Уна і Селінджер», а також виступив на вечірці як діджей.

Ювілейний 25-й Форум видавців у Львові відбудеться 19-23 вересня. У церемонії урочистого відкриття візьме участь президент України Петро Порошенко, а з-поміж спеціальних гостей на форум приїдуть письменник і нейрохірург Генрі Марш та історикиня Енн Еплбом.

Джерело: Zaxid.net

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини