Знай наших: косівчанка потрапила у фінал конкурсу “Міс українська Канада-2018”. ВІДЕО

1194

Уродженка Косова, Івано-Франківської області, мешканка Торонто Уляна Библюк – серед фіналісток конкурсу.

За місце у фіналі конкурсу “Міс Українська Канада-2018” цього року боролося близько 80 дівчат з усієї Канади, інформує WestNews з посиланням на “Разом“.

Уляна, випускниця Київського політехнічного інституту, зачаровує своєю відкритістю і позитивом. Вона бакалавра з менеджменту, зараз працює в компанії,  консультуючи іноземних студентів з питань освіти в Канаді. Уляна – творча людина, закінчила музичну школу по класу фортепіано, 19 років займалася бальними танцями. У вільний час цікавиться психологією та захоплюється творчістю Ліни Костенко. Від участі в проекті вона з нетерпінням чекає цінного досвіду, нових знань і гарних друзів, а його організаторам та учасницям бажає творчого натхнення. Уляна переконана, що кожна з фіналісток гідна перемоги на цьому конкурсі.

Детальніше про учасницю у відео:

ULIANA BYBLIUK | MISS UKRAINIAN CANADA 2018 INTRO

Starting today, we will be posting short videos introducing our #MUC2018 finalists, so that you all can get to know them a little bit more, and do some bragging while we're at it! Without further ado, here is our second contestant:ULIANA BYBLIUKMiss Ukrainian Canada 2018 Finalist | Toronto, Ontario #Meet_the_Finalists#MissUkrainianCanada#MissUCan2018

Posted by Miss Ukrainian Canada on Montag, 5. März 2018

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини