Зірка “Тихоокеанський рубіж: Повстання” Іванна Сахно взяла участь в українському дубляжі: відео

1593

Українська актриса Іванна Сахно по-справжньому здивувала своїх шанувальників не лише роллю в одному з найочікуваніших фільмів року, а й участю в українському дубляжі своєї героїні.


Про це повідомляє 24 канал.

Американський фантастичний бойовик “Тихоокеанський рубіж: Повстання” режисера і сценариста Стівена С. ДеНайта є продовженням фільму “Тихоокеанський рубіж” 2013 року, де розповідає про повернення кайдзю через десять років після подій у попередньому фільмі.

Одну з головних ролей зіграла українка Іванна Сахно, яка в стрічці постала в ролі дівчини Вік, що боротиметься з командою проти головного ворога. Раніше Іванна брала участь в таких картинах як “Іван Сила”, “Вчитель музики”, “Тихоокеанський рубіж 2” та в серіалі “Леся+Рома”.

Іванна Сахно у “Тихоокеанський рубіж: Повстання” (зліва)
Іванна Сахно у “Тихоокеанський рубіж: Повстання” (друга справа)

Мережа кінотеатрів “Планета кіно” 6 лютого на своїй Facebook-сторінці оприлюднила відео, де Сахно взяла участь в дубляжі своєї героїні українською мовою. Користувачі та шанувальники фільму були приємно враженні, що українська актриса не лише з’явилась у такій відомій стрічці, а й безпосередньо озвучила свою героїню.

Прем’єра фільму “Тихоокеанський рубіж: Повстання” відбудеться 22 березня 2018 року.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини