Журналістів “Прямого” не пустили на презентацію міністерства цифрової трансформації за участю Зеленського

275

Знімальну групу  телеканалу “Прямий” не пустили на презентацію Міністерства цифрової трансформації, на якій має бути президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук, а також міжнародні дипломати й посли.

Про це повідомила кореспондентка “Прямого” Ганна Дзьоба.

“Журналістів нашого каналу на презентацію не пустили, попри те, що ми завчасно пройшли акредитацію, а сам захід передбачав вільний доступ. Як нам пояснили, за офіційним запрошенням потрапили вісім телеканалів, серед яких “112”, “NewsOne” та “1+1”, а також декілька інформагентств, серед яких “Новое время”. Чому саме нашу знімальну групу не пустили – не пояснили. Навіть у додатковий лист акредитації телеканал “Прямий” відмовились додавати”, – сказала вона.

Дзьоба додала, що на заході має бути присутнім президент Зеленський, прем’єр-міністр Гончарук, запрошені міжнародні дипломати, посли.

“Втім, нас позбавили можливості з усіма ними поспілкуватися”, – сказала кореспондентка.

Вона також зазначила, що для інших ЗМІ, які не потрапили на презентацію, організатори зробили посилання на онлайн-трансляцію.

“Для тих, хто не зміг потрапити на презентацію зробили закрите посилання на онлайн-трансляцію заходу. Лише в такий спосіб ми зможемо дізнатися, які теми будуть обговорюватися на презентації”, – повідомила Дзьоба.