Журналіст: “Кому це фуфло потрібно в XXI столітті?.. Якщо Зеленський розкочегарить економіку на 8-10% зростання, суди запрацюють…, то…”

576

Деякі користувачі соцмережі обурюються, що Володимир Зеленський пробігся як хлопчисько через фонтан. Мовляв, цим вчинком він доводить, що не достойний високого поста. Це пишуть багато любителів європейського вибору.

Про це у своєму блозі пише політолог, журналіст Юрій Романенко.

“Дивлюся, що в соціальних мережах деяких бомбить, що Зеленський пробігся, як хлопчисько через фонтан. Це, сцуко, негідне високого поста. Це пишуть багато любителів європейського вибору. Хлоп’ята, ви на Трюдо глянули б, що нові шкарпетки кожен раз надягає з картинками. Наскільки глибоко проліз в мізки совок, коли керівник – це суворе мурло, що сидить з кислою пикою і дивиться, як перед ним танцюють гопака зігнані діти з місцевої самодіяльності, а за ним стоять спітнілі чиновники в сірих костюмах, що зображують розчулення від цього пісного ритуалу . Кому це фуфло потрібно в XXI столітті? Я скажу так. Якщо Зеленський розкочегарить економіку на 8-10% зростання, суди запрацюють, а менти заохраняют, то нехай він у тому фонтані голий хоч кожен день купається. Я б ще Порошенко там прикував у якості стовпа, щоб він на це дивився і Шкіря зі своїми порцеляновими зубами. А Парубій щоб поруч стояв в скаутській краватці і бив в барабан.”

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Джерело: Старко