Жінка – як квітка! В Україні реалізували дивовижний фотопроект

2395

Фантастичні образи, розкішні вінки і квіти – у якості декорацій… Фотопроект ЕTHNO_FASHION_by_POTLOVA відзняв в Україні вже третій сезон.

– Ідея нового сезону, як і всього проекту – відкрити світові красу сучасної українки, що одночасно є ніжною і тендітною, але разом з тим має неймовірну силу духу, є справжньою хранителькою традицій та мудрості поколінь, – розповідає про проект його засновниця та натхненниця Катерина Потлова.

Перші два сезони ЕTHNO_FASHION_by_POTLOVA викликали тисячі схвальних відгуків, а кращі світлини лягли в основу календаря, що розійшовся всією Україною. Натомість третій сезон видався ще більш грандіозним…

– Фотопроект набув загальнонаціонального масштабу. Нам вдалося розширити кордони та залучити величезну кількість учасниць з усіх куточків України. І кількість бажаючих прийняти участь в проекті постійно зростає, – відзначає Катерина Потлова.

Головним досягненням проекту його авторка вважає можливість для кожної жінки поглянути на себе з іншого, казкового ракурсу.

– Для учасниць було створено унікальні образи, що якнайкраще відтіняли їх індивідуальність. Для зйомок обирали локації з пишною зеленню, що стали чудовим тлом для втілення ідей проекту, – розповідає про процес створення світлин пані Катерина. – З одного боку ми звернулися до традицій, витоків, історії українського народу. А з іншого – додали сучасних ноток і нового звучання деталям. Результатом пишається вся команда! Адже проект став можливістю для кожної учасниці відкрити у собі нові грані, підкреслити власну унікальність та отримати просто неймовірні емоції від перевтілення.

В команді проекту  – близько десяти професіоналів, а це стилісти, візажисти, фотографи, дизайнери прикрас та аксесуарів. Співпрацює ЕTHNO_FASHION_by_POTLOVA і з відомими українськими брендами одягу.

– Було здійснено просто-таки титанічну роботу… Однак це лише початок! Зважаючи на шалений інтерес до проекту та кількість бажаючих, зйомки буде продовжено. На сьогодні вже працюємо у декількох нових напрямках. Насамперед це ETHNO_BEAUTY, у межах якого будуть створені неповторні образи з етнічним колоритом, але з урахування сучасних тенденцій та трендів світової моди. До нас все частіше звертаються відомі особистості і в цьому плані виокремився напрямок «ПУБЛІЧНІ ЛЮДИ». А ще не може не радувати бажання українців залучати до зйомок всю родину! Тож напрямок фотопроекту під назвою «МОЯ РОДИНА» – це якраз про наші сімейні цінності.

Авторка фотопроекту наголошує: попри високий рівень завантаження ЕTHNO_FASHION_by_POTLOVA лишається відкритим до участі.

– Участь у проекті дивовижним чином змінює життя наших учасниць. І саме це найцінніше! Тому готові працювати ще більше аби подарувати неповторні емоції та енергію змін якомога більшій кількості жінок, що цього потребують…

Фото: Etno fashion by Potlova

Джерело: Український контент

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини