Зеленський визначився: стало відомо хто стане Головою Адміністрації Президента

6136

Володимир Зеленський визначився з кандидатурою на посаду голови Адміністрації президента – очільником АП президент призначить адвоката Ігоря Коломойського Андрія Богдана.

Про це виданню ІНФОРМАТОР стало відомо з власних джерел в команді Зеленського. За словами інсайдера, рішення по Богдану остаточне і, ймовірно, вже сьогодні Володимир Зеленський видасть указ про призначення Андрія Богдана головою АП. Андрій Богдан був присутній на сьогоднішній зустрічі Андрія Парубія і керівників парламентських фракцій з Володимиром Зеленським. На зустрічі президент обговорював з парламентарями зміни до виборчого законодавства і розпуск ВРУ.

За словами учасників консультацій, Богдан приймав активну участь в обговоренні всіх питань, які піднімалися сьогодні на Банковій. «Майже перед кожною реплікою Зеленського Богдан говорив йому, що казати», – розповів ІНФОРМАТОРу один із учасників зустрічі. Варто зазначити, що Андрій Богдан не мав брати участь у переговорах президента з парламентарями, оскільки його правовий статус не визначений і він офіційно не є посадовою особою.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини