“Зеленський встановив рекорд зі швидкості падіння рейтингу” – Андрій Білецький

970

Зафіксоване соціологами зниження довіри виборців до чинного президента Володимира Зеленського протягом першого півріччя його правління є рекордним за усю історію незалежної України.

З такою заявою у себе на Telegram виступив лідер політичної партії “Національний корпус” Андрій Білецький, передає Еспресо.TV.

“Мінус 21% рейтингу довіри – результат шести місяців роботи Зеленського. Навіть усі попередники (..) за півроку не втрачали більше п’яти відсотків (-2% у Ющенка, -4.2% у Порошенка, навіть +5% у Януковича)”, – зазначив політик.

“Час іде. І, як виявляється, жарти вже не смішні, а відеоблоги не такі популярні”, – наголосив Білецький.

Як свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), частка українців, які схвалюють роботу президента Зеленського, зменшилася з 73% (станом на вересень) до 52% (станом на кінець листопада). З показником у 73% шостий президент, нагадаємо, й виграв навесні другий тур виборів у Петра Порошенка.

Як вважає відомий український журналіст, публіцист і громадський діяч Віталій Портников, викликана падінням рейтингу глави держави втрата Зеленським контролю над парламентською фракцією “Слуга народу” закінчиться дочасними і парламентськими, і президентськими виборами.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини