Зеленський потрапив у скандал зі зверненням на День Конституції (відео)

5438

У привітанні громадян із Днем Конституції президент України Володимир Зеленський заявив, що в країні є 25 регіонів.

На це звернув увагу народний депутат із фракції “Європейська солідарність” Володимир Ар’єв, опублікувавши у Facebook відповідний пост, передає Обозреватель.

“Я зараз перебуваю на Херсонщині. Це чудовий і мальовничий край. І нам дуже пощастило, тому що в нашій країні таких – 25”, – сказав Зеленський.

“Ви теж хочете поставити запитання, куди поділися два? І чи це Автономна Республіка Крим із Севастополем? Або якісь інші?” – запитав Ар’єв.

Так, згідно з Конституцією, Україна включає 27 регіонів: 24 області, Крим, Київ і Севастополь.

Дивитися з 1:15:

“Здається, цей, перепрошую на слові, преЗедент зовсім втратив береги. В День Конституції той, хто має бути гарантом Конституції, прямим текстом заявляє про наявність в Україні 25-ти регіонів. Це коли в Конституції їх 27!

Ви теж хочете поставити питання, куди ділися два? І чи це не Автономна Республіка Крим з Севастополем? Чи якісь інші?

За цю арифметику можна цілком реальну кримінальну справу порушувати. Бо такі заяви від глави держави можуть мати катастрофічні наслідки. І я не думаю, що це просто невігластво і дурість: тенденції свідчать про свідоме руйнування країни. Під прикриттям невігластва і дурості.”

Здається, цей, перепрошую на слові, преЗедент зовсім втратив береги. В День Конституції той, хто має бути гарантом…

Gepostet von Volodymyr Ariev am Sonntag, 28. Juni 2020

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини