Зеленський пообіцяв добудувати найбільший музей Голодомору в Україні

1164

До 90-х роковин Голодомору в 2022 році в Києві збираються добудувати Національний музей Голодомору-геноциду. Такі терміни назвав президент України Володимир Зеленський.

Про це він сказав під час форуму “Україна 30. Гуманітарна політика”, який транслювався на сторінці Офісу президента в Facebook. За словами Зеленського, вже довгі роки музей-меморіал жертв Голодомору ніяк не добудують, передає Обозреватель.

Президент запевнив, що до 90-х роковин Голодомору-геноциду друга черга музею буде добудована в повному обсязі.

“Ми це питання тримаємо під особистим контролем”, – підкреслив він.

Глава держави сказав, що збереження історичної пам’яті є важливим питанням для України, а без добудови музею Голодомору виконати це завдання неможливо.

“Час віддаляє нас все далі і далі від цих, на жаль, трагічних часів. Майже не залишилося живих свідків, які пережили Голодомор. Сьогодні ми самі відповідальні за збереження та передачу цієї пам’яті сучасним і наступним поколінням, за донесення правдивої інформації про наше життя і історію”, – завершив Зеленський.

Громадський активіст Андрій Смолій тоді заявив, що за 12 років існування меморіалу його елементи і символи ще ніколи не знищувалися.

Він висловив припущення, що до інциденту причетні “рашісти і кремлівська нечисть”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини