Зеленський анонсував підготовку до зустрічі лідерів “Нормандського формату”

974

Зовнішньополітичні радники країн-членів “нормандського формату” найближчим часом зустрінуться для підготовки зустрічі лідерів цих країн.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський після зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі – пише ТСН

“Наші зовнішньополітичні радники зустрінуться найближчим часом і підготують наступну зустріч лідерів. Це є ключовим питанням”, – сказав він.

Макроном в свою чергу додав. що почалися нові кроки для того, щоб отримати передумови нової зустрічі. “Ми почали визначати перші передумови, які можуть задати динаміку – звільнення військовополонених, припинення вогню. Ми хочемо подивитися, які можуть бути жести з одного боку і іншого для того, коли будуть відбуватися зустрічі, ми вже обговорили їх з канслером Німеччини і президентом Росії, які це можуть бути кроки. Наші дипломатичні радники тримають на пульсі ці питання. Але щоб зустрічатися треба мати вже підстави, щоб ми мали що обговорювати і були певні, що будуть виконуватись обіцянки”, – заявив Макрон.

Президент України висловив думку, що всі санкції щодо Росії мають залишатися в силі і наполягає, що Мінські домовленості мають виконуватись.

“Щодо повернення Росії до ПАРЄ, то ми розмовляли про це, на мою думку Росія не виконала нічого з того, щоб мала зробити для зняття санкцій. Санкції захищають суверенітет України. І до повернення Росії до ПАРЄ немає жодних кроків”, – заявив Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини