Збірну України з біатлону дискваліфікували на етапі Кубка світу

144

Естафетну збірну України дискваліфікували через порушення правил безпеки на вогневому рубежі на етапі Кубка світу в Словенії.

Про це повідомляє Biathlon.com.ua.

Причиною стало порушення Оленою Підгрушної правил техніки безпеки на вогневому рубежі.

Українська збірна показала на фініші 10-й результат. За команду виступали Артем Тищенко, Артем Прима, Юлія Джима і Підгрушна.

За словами Підгрушної, вона не одягла рушницю у момент переходу на інший килимок, через плутанину з вогневими установками.

“Наскільки я зараз можу проаналізувати цю ситуацію, то, скоріш за все, суддя показав не правильний рубіж словенці, що йшла поруч зі мною. І потім, коли я вже зняла зброю, тримала її в руках, в цей момент суддя махає рукою словенці, вказує на десяту установку. Ну і мені показує, мовляв, переходь далі. А оскільки все це відбувалось буквально протягом якоїсь секунди, я не встигла зрозуміти, що відбувається і зорієнтуватись, що потрібно одягти знов зброю і після того перейти на інший килимок. Адже будь-який перехід, згідно з правилами, має відбуватись з одягненою зброєю. Дуже шкода і я хочу вибачитись і перед спортсменами нашої команди, перед тренерами та вболівальниками”, – сказала Підгрушна.

Нагадаємо, 16 січня українські біатлоністи Артем Прима та Дмитро Підручний фінішували у десятці найкращих на етапі Кубка світу в німецькому Рупольдину.