Заробітчан без вищої освіти кличуть у Німеччину: кому платять по 80 тис. грн на місяць

1572

Кількість трудових мігрантів з України в Німеччині зростає щороку. Більшість вакансій відкривають для фахівців без вищої освіти, при цьому щомісячний заробіток може становити близько 80 тис. грн.

Це випливає з даних великого кадрового порталу. Варто зазначити, що далеко не всі розміщені оголошення справжні, серед них також можуть попастися повідомлення від шахраїв, які намагаються заробити на охочих знайти високооплачувану роботу, передає Обозреватель.

Пакувальники одягу – до 80 тис. грн на місяць

Українців віком до 35 років кличуть на упаковку одягу і взуття в коробки за розмірною сіткою. Дозвіл працювати обіцяють видати від Німецької біржі праці.

“Терміни оформлення: дозволу від Bundesagentur fur arbeit залежно від завантаження біржі становить у середньому 4-6 тижнів. Заробітна плата: ставка – 10,45 євро/год (брутто)”, – йдеться в оголошенні.

Працювати доведеться від 8 до 10 годин на день, з вихідними 1-2 рази на тиждень. Харчуватися – за свій рахунок, а ось проживання за 300 євро на місяць забезпечить роботодавець.

Робітник на продуктовий склад – до 55 тис. грн на місяць

Ще одна вакансія від федеральної біржі праці – робітник на склад харчових продуктів. Шукають чоловіків і жінок віком до 35 років, серед вимог: відповідальність і посидючість, комунікабельність і старанність.

“Сімейні пари проживають разом, але працювати можуть у різні зміни. Харчування – за свій рахунок. Обов’язки: упаковка хлібобулочних виробів у коробки”, – йдеться в оголошенні.

Робітник на склад Coca-cola – до 72,5 тис. грн

На склад напоїв беруть українців віком до 58 років (жінки, чоловіки, сімейні пари). “Обов’язки: збір, упаковка, сканування товарів, транспортування товару на складі …підготовка товару до відправлення і прийом товару на складі”, – йдеться в оголошенні.

Умови:

  • робочий день 8-12 годин (можливі перепрацювання);
  • шестиденний робочий тиждень;
  • виплата заробітної плати один раз на місяць;
  • проживання у квартираx з усіма зручностями безкоштовно, по дві особи в кімнаті;
    безкоштовні обіди.

Допомагати під час сніданків у готелі в Кюлунгсборн – до 50 тис. грн

На цю вакансію шукають українку віком до 50.

“Знання німецької мови на початковому рівні (найелементарніший), оскільки потрібно буде уточнювати, що донести, чи долити сік”, – йдеться в оголошенні.

За 150 євро селять у готель (дві особи в кімнаті). Графік роботи: 8 годин на день, 5 днів на тиждень.

Варто зазначити, що частину оголошень про роботу за кордоном розміщують шахраї. Їхня мета взяти гроші нібито на оформлення документів, при цьому жодної допомоги заробітчанам у пошуку роботи вони не надають.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини