“Зараз важкий час”: 9-річна українка продала свою 50-сантиметрову косу, щоб зібрати кошти на ЗСУ (фото)

632

Юна волонтерка з Івано-Франківська Дарина Перхулин вирішила обстригти та продати косу, щоб придбати українським військовим пічку.

9-річна дівчинка чекала від березня минулого року, щоб за допомогою свого волосся зібрати кошти для ЗСУ, передає ТСН.

Її мама ледве вмовила доньку дочекатися бодай першого причастя, щоб відвідати церкву з косою. Вона сподівалася, що донька відмовиться від цієї ініціативи, бо їм було шкода волосся, яке від народження Дарині не стригли.

“Для кожної мами волосся дочки ‒ це є цінність, багатство, краса. Я люблю її заплітати, розчісувати, допомагати мити голову”, ‒ розповіла жінка.

Втім, волонтерка не передумала та отримала 7 тис грн завдяки своїм 50-сантиметровим косам. Саме цієї суми їй бракувало для купівлі на фронт вже третьої автономної пічки.

“Зараз такий важкий час. Я подумала, що треба допомагати. Бо я сиджу вдома у телефоні. Я подумала, що хочу як тато бути ‒ волонтером. Я розумію, що таке війна, як зараз гинуть невинні діти, як солдати гинуть. Тому я подумала, що треба допомагати”, ‒ поділилася Дарина.

За словами її мами, дитина на початку війни ходила до школи плести сітки.

“А потім вона побачила, що чоловік вертається зі сходу, потрібно того-того, в мене чоловік волонтер, їздить на схід, возить машини, все необхідне. Там не вистачає грошей на пальне, на одяг, спорядження і вона каже: “Мамо, може я буду чимось допомагати?”, ‒ розповіла вона.

9-річна за час війни стала досвідченим волонтером, бо, окрім усього перерахованого, вона продає власноруч зроблені патріотичні бокси із цукерками та сувенірами всередині, з бісеру прикраси, випікає солодкі рогалики, малює картини за номерами. Всі отримані кошти вона передає на потреби ЗСУ.

“Забирає чоловік якісь речі, не вистачає грошей, вона витягувала з каси і давала. Вона не звітувала ‒ просто так допомагала. Бо на першому причасті її вчили: ліва рука не має бачити, що дає права. Каже: “Мама, я хочу бути таємним волонтером”, ‒ розповіла її мама.

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини