Запечена риба у фользі, з цитриною та зелениною від пані Стефи

1417

Погортала оце я, значить, свій чудесний бложик, і зрозуміла, що завтра пані Стефі виповнюється 10 років. Багато чи мало це я не знаю. Лиш знаю, що проведені вони смачно і з задоволенням. А як з цього ще користаєтеся ви, мої любі читачі, то я взагалі щаслива.

І з цієї нагоди новий перепис, на цей раз – запечена риба у фользі, з цитриною та зелениною. Як завжди – просто, смачно і на здоровля


1 кг риби, цитрина, петрушка, кріп (можна ще взяти фенхелю), цибуля, чорний перець, сіль, фольга для запікання.

Рибу, найкраще скумбрію *, треба почистити, помити та випатрати. Відрізати голову та плавці. Посолити, поперчити і залишити на годинку. Тоді в черевце кожної рибини вкласти кілька плястерків цитрини, петрушку-кріп (порізану чи стеблами), викласти на змащену маслом фольгу, викласти на бляшку та запікати у нагрітій братрурі 30-40 хв.

Спечену рибку вийняти з фольги, розібрати на половинки та викласти на полумисок. Прибрати помідорами і зелениною.

*) Скумбрія мені подобається тим, що вона все-таки дика риба, її ніби ще не вирощують друзі-китайці. Але за таким самим принципом можна пекти будь кого, ось наприклад – давніше я пекла жовтоперого тунця (чи хто він там насправді)

Мені така запечена риба найліпше смакує з свіжою руколою, помідорами, підгрильованим перцем, солодкою свіжою цибулькою. Я люблю її скропити цитриною, ледь присолити грубою сіллю, і із задоволення спожити з білим свіжим (хлібом) і білим сухим (вином).

То ж, це цілком достойний вибір для недільного обіду! Всім смачного, а я пострибала вчити дітей робити рогалики

Фото: пані Стефа

Джерело: пані Стефа

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини