Залізницю з Києва до аеропорту “Бориспіль” збудують до 1 грудня

1185

Розрахунковий час у дорозі від залізничного до аеровокзалу складатиме 35 хвилин.

Будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з міжнародним аеропортом “Бориспіль” завершать вчасно – у раніше погоджений термін

Про це поінформував в.о.голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомляє ТСН з посиланням на Урядовий портал.

“Важкий строк, але до 1 грудня об’єкт буде зданий. Будівництво розпочали. Зараз фінально погоджуємо вигляд станції”, – сказав Кравцов.

У лютому 2018 року Кабінет міністрів України підтримав розроблений ПАТ “Укрзалізниця” проект будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення до “Борисполя”.

Глава уряду тоді наголошував, що статистика підтверджує зростання попиту на послуги повітряного транспорту. Річний пасажиропотік аеропорту “Бориспіль” за підсумками 2017 року становив 7-8 млн пасажирів. Але досі пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту або з аеропорту до Києва. Саме тому технічне рішення цієї проблеми було напрацьовано в стислі терміни.

Згідно з проектом будівництва, лінія буде прокладена від вокзалу “Київ-Пасажирський”, через станцію “Видубичі” до терміналу D аеропорту “Бориспіль”. Розрахунковий час у дорозі – 35 хвилин.

Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та два потяги PESA 630м на 192 місця.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини