Захисник ДАПу Воронін продовжує голодувати, вимагаючи у Зеленського вибачення за жарти про Україну

998

Український ветеран АТО й захисник Донецького аеропорту Микола Воронін продовжує голодувати в аеропорту “Бориспіль” з вимогою до кандидата у президенти Володимира Зеленського вибачитись за свої жарти про Україну та здати аналізи на вживання алкоголю й наркотиків.

Про це повідомляє “Прямий”.

За словами українського захисника, у нього не вистачає внутрішніх органів, тому голодування дуже сильно впливає на його самопочуття. Зокрема у “кіборга” підвищений тиск та часті прояви печії, але він не збирається полишати голодування до кінця другого туру президентських виборів.

“Я побачив, що він творить. Він веде себе, як хамло, яке одягло корону, ще не ставши президентом України. Він так веде себе, наче він тут цар і бог. Також він не вміє нормально розмовляти з людьми, хамить, культури ніякої немає. І він збирається бути нашим Президентом, Головнокомандувачем — це сором якийсь. Також він не здав аналізи на наркотики нормально, щоби довести всьому суспільству, своїм прихильникам, що він не наркоман”, — пояснив мотиви свого голодування Воронін.

За його словами, він не припинить голодування, доки Зеленський не вибачиться за жарти про Україну, як німецьку порноактрису, томос, як термос, побиття майданівців та вкрадене імя в луганського поета Василя Голобородька.

“Володимире Олександровичу, вибачте, Україна, яку я захищав — не повія, це — наша Батьківщина, наша мати. Говорити про неї, це ображати не лише нас, а і її. Це сором якийсь для можливого президента України”, — наголосив захисник Донецького аеропорту.