Закарпаття за 2 години залило аномальною зливою (фото і відео наслідків)

1294

У неділю, 28 червня, у Міжгірському районі Закарпатської області пройшли сильні зливи із грозами.

За дві години випала 20-денна норма дощів. Про це написала пресслужба Закарпатської обласної державної адміністрації на своїй сторінці у Facebook, передає Обозреватель.

“З 15:30 до 17:30 зафіксовано активну грозову діяльність із градом, поривами вітру та зливовими опадами. За дві години випала 20-денна норма дощів. 119 мм за 2 години!!!” – йдеться у повідомленні.

Закарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливою

Внаслідок цього відбулося різке підняття рівнів води та зсуви ґрунту. На території Міжгірського району, Торунської сільради, потічок перетворився на повноводну ріку та зніс частину дороги, декілька містків. У селі Лопушне орієнтовно було підтоплено одну новобудову та два житлові будинки.

Закарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливоюЗакарпаття за 2 години залило аномальною зливою