Захистив своїм тілом побратимів: на фронті загинув український боксер Андрій Ярчевський

499

Кривава війна, яку розв’язав кремлівський режим, продовжує забирати життя українців. Під час виконання бойового завдання загинув боксер із Броварів Андрій Ярчевський.

Трагічна подія відбулася 4 листопада поблизу села Діброва Луганської області. Під час ворожого обстрілу градами Андрій Ярчевський власним тілом прикрив побратимів, врятувавши їх від загибелі, – пише 24 канал.

Важкопораненого Андрія вдалося евакуювати та зробити переливання крові. На жаль, медикам не вдалося врятувати життя 24-річного захисника України.

Щодня Андрій доводив, що він патріот, герой, людина з великої літери. Він поставив високу планку для кожного з нас, бо був вірний нам, присязі, державі, батькам… Андрій загинув зі зброєю в руках. Ми будемо на кожному кроці нагадувати ворогові про Андрія та всіх загиблих у цій війні, – зазначив у прощальному слові його побратим.

Біографія Андрія Ярчевського

Андрій Ярчевський народився у Броварах Київської області. Закінчив у рідному місті ліцей №3. Після служби в армії працював у сфері ІТ та телекомунікацій

З дитинства захоплювався боксом, яким займався у вільний час. Відвідував усі боксерські заходи у Броварах та Києві. Коли навесні 2022 року повернувся до армії, то обрав собі позивний “Нокаут”.

Спочатку Андрій боронив рідну Батьківщину на півдні, у складі підрозділу “Азов”. А у серпні 2023-го приєднався до “Гвардії наступу”. Був навідником мінометного розрахунку.

У загиблого Героя України залишилися мама, тато та бабуся.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини