“Забудьте про Зеленського. Він прийшов і піде! Як і Порошенко! Що буде з людяністю?” – Наталія Мосейчук

469

“Сьогодні цілий день слухаю реакції на вчорашній перший ефір сезону «Право на владу». За слова підтримки – спасибі…”

Про це на своїй сторінці у Facebook пише українська журналістка та телеведуча Наталія Мосейчук:

“Людям справді набридла ненависть. Одним. Другі – продовжили стару пісню. Діагноз. Чи підлягає лікуванню – час покаже. Мені часто пишуть, що, мовляв, не завжди зрозуміло глядачам що я думаю з того чи іншого приводу. Вам справді цікаво?

Добре. Мені плювати на хейтерство на мою адресу. Плювати. Чесно. Плювати на тих, хто нищить мою репутацію. Шкода вас. Ви ж нічого доброго не робите. Ви кладете злість на клавіатуру. Ви створили собі божка і молитеся на нього, наділяючи його рисами, яких у нього і близько немає. Помийте власне парадне від харкаків, пофарбуйте ліфт, відремонтуйте поштові скриньки, зберіться і зробіть дитячий майданчик, прийдіть в лікарню до хворих дітей, врятуйте голодну тварину. Робіть щось!

Щодо мемів ненависті з моїм зображенням… данина часу… і замовлення. Знаю хто. Знаю чому.

Не звертаю увагу. Байдуже. Просто технологія і задзеркалля. Обідно було раніше. Коли мені треба було зібрати гроші для підлітка на пересадку кісткового мозку, а в коментарях паслися «патріоти» і боти, які поносили мене особисто. Люди, які долучалися до допомоги писали «геть звідси», «цей пост про порятунок хлопця, не про політику».

«Небайдужих сектантів» це не зупиняло. Хлопчина, який так просив не продавати його улюбленого коня, щоб зібрати гроші на ліки, відійшов у вічність. Я не змогла йому допомогти і зібрати гроші. Надто багато ненависників «допомагали» своїми дописами і життя підлітка відійшло на другий план. Ось так…

Другий випадок такого хейтерства вдарив по мені, коли я побачила дописи під трансляцією повернення літака МАУ з 11 тілами українців і церемонію прощання з ними. Достойну, повну поваги церемонію прощання. Набігли опоненти Зеленського з тезами «подивіться, як президент знімає про себе кіно». Забудьте про Зеленського. Він прийшов і піде! Як і Порошенко! Що буде з людяністю?

Ми всі повинні накреслити червоні лінії. Для себе. І не переступити їх. Зараз нерви-голі. На межі. Інакше- колективне самогубство. Країну знищить не Путін. Не «малорос-президент». Її угробимо ми. Власними руками…”

Ну що? Сьогодні цілий день слухаю реакції на вчорашній перший ефір сезону «Право на владу». За слова підтримки- спасибі….

Gepostet von Наталія Мосейчук am Freitag, 7. Februar 2020

Алла Гунченко для Україна Неймовірна

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.