“За це нас могли посадити”: Монатік презентував новий атмосферний кліп, українці у захваті

2068
монатік

Чуттєве відео стало своєрідним одкровенням без будь-яких спецефектів та пафосу

Про це повідомляє Знай

Український співак Монатік показав новий кліп на пісню “Зашивает душу”. Режисером ролика стала Таня Муіньо, яка не вперше співпрацювала з артистом.
Не встигли прихильники Монатіка порадіти від прем’єри пісні “Зашивает душу”, як співак вже презентував кліп до хіта. Це восьма за рахунком робота артиста і Тані Муіньо.

Чуттєве відео стало своєрідним одкровенням без будь-яких спецефектів та пафосу. Сам Монатік зазначив, що пісня “Зашивает душу” – це зворушлива розповідь про людей, які долають найрізноманітніші життєві труднощі. Яскравий кліп гармонійно доповнив цю думку.

Результат пошуку зображень за запитом "Спецефект"
Фото з відкритих джерел

“Зашивает душу” провокує на добрі спогади або, що ще краще, на їх створення! Перевірили на собі: працює! Нехай душа буде ціла-цілісінька і дах на місці. Зроблено з любов’ю та ритмом”, – додав Монатік.
Результат пошуку зображень за запитом "Monatik"
Для ефектної історії двох закоханих режисер вдалась до ризику: відео знімали на закритій віллі, а головні герої ролика стрибнули в канал, що є забороненим у Венеції. Проте результат роботи Тані Муіньо вартував таких кроків, адже відео вийшло дуже проникливим та яскравим. Частину кліпу режисер знімала на плівкову камеру, що додало зворушливості до пісні.
Результат пошуку зображень за запитом "Monatik"
Фото з відкритих джерел

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини