За добу на COVID-19 в Україні захворіло майже 100 медиків

896

Кількість інфікованих коронавірусом медичних працівників в Україні за останню добу зросла на  96 осіб – до 2250.

Про це повідомив на брифінгу в суботу, 2 травня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, – пише Новинарня.

Таким чином, кількість заражених коронавірусом медиків в Україні становить майже 20% від загального числа хворих.

Степанов також прокоментував ситуацію з неотриманням медиками обіцяного підвищення платні на 300%.

“Зараз нам надходить велика кількість скарг та звернень, які стосуються недовиплати коштів медичним працівникам, саме тим медичним працівникам, які працюють з COVID-19. І перш за все йдеться про виплату заробітної плати за березень… Усі кошти, які були обіцяні, в розмірі 300%, були перераховані на міста“, – запевнив міністр.

За його словами, до МОЗ надходять “сигнали, що ці виплати не були здійснені у повному обсязі з вини або місцевої влади, або головних лікарів лікарень”.

“Почали маніпулювати щодо виплат, враховувати якісь там погодинні. Це недопустимі речі. Я наголошую, що всі без виключення виплати мають здійснюватися в повному обсязі”, – наголосив міністр.

Він також повідомив, що направив до голів облдержадміністрацій листи з проханням відзвітувати про виплати медикам у кожному окремому закладі області. Самих медпрацівників Степанов закликав повідомляти про недовиплати на гарячу лінію МОЗ.

Раніше в МОЗ заявили, що вивчають можливість проводити тестування медиків, які контактують із зараженими на коронавірус пацієнтами, раз на п’ять днів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини