З офіційним Twitter-аккаунтом Верховної Ради щось не так…

2301

У мережі відверто насміхаються з офіційного аккаунту Верховної Ради України в Twitter.

Про це повідомляє “Дуся”.

Блогер Сергій Дідковський звернув увагу на досить дивну манеру ведення офіційного державного аккаунту Верховної Ради. Здавалося б, настільки серйозний держорган повинен мати і відповідний канал комунікації, проте не так сталося як гадалося.

Мало того, що досить часто повідомлення рясніють різнобарвними емодзі, так до того ж, людина, яка веде офіційний державний аккаунт, мабуть, є кавоманом. У своїй любові до напою, що бадьорить, SMM-щик признається у кожному зручному випадку.

Погодьтеся, подібні повідомлення складно віднести до авторства законодавчого органу влади країни. Створюється відчуття, ніби потрапляєш на сторінку юної школярки, не інакше.

Хто веде аккаунт – невідомо, однак користувачі жартують, що це може бути школяр або людина з мисленням школяра. А може, ніхто не знає, у кого пароль, і все постить онук якого-небудь колишнього спікера.

Далеко не всі лояльно віднеслись до манери ведення цього облікового запису. Так, інтернет-користувач обурився через те, що в одному повідомленні «змішали людей, коней» і, звичайно ж, каву.

 

«Бій під Крутами, 70 вбито, 29 замучені. Про останні дні кіборгів – я навіть писати не хочу про те пекло. *** (поганого) тобі понеділка і ще *** (гірше) кави, м * дак який веде твіттер ВР. Якщо ти мене читаєш, або хтось тобі покаже цей пост, просто знай – ти м * дак », – емоційно відповів на повідомлення ВРУ користувач Віктор Датско на своїй сторінці в Facebook.

Повідомлення з побажанням вдалого понеділка в Twitter ВРУ на даний момент видалено.

Джерело: PRпортал

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини