З’являться нові потяги між Україною та Польщею

1792
потяг

Україна і Польща відновлюють залізничне сполучення у напрямку Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та планують запустити потяг між Львовом та Любліном.

Як інформує «Польща сьогодні», про це на XXVIII Економічному форумі в місті Криниця-Здруй повідомив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

– Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, – приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи, – сказав Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України повідомив, що зараз триває робота над двома проектами: відновленням залізничного сполучення у напрямку Перемишль – Мальховіце – Нижанковичі та початком регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини