Вже не десятки, а сотні, – Подоляк розповів про постачання зброї Україні від Заходу

686

Захід продовжує постачати Україні зброю. Зокрема, країни “Рамштайну” зобов’язалися надати нам понад 600 танків, 500 артилерійських систем та інше. Тож тепер Україна отримає не десятки, а сотні одиниць різного озброєння.

Про це розповів радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк. Він каже, що світ лише зараз починає розуміти, скільки зброї накопичила і відправила на війну Росія, передає 24 канал.

За його словами, тільки зараз політична еліта країн-партнерів доходить до того, що Росія кинула проти України практично все, що десятиліттями накопичувала.

“А це тисячі одиниць важкої зброї: і артилерію, і РСЗВ, і бронетехніку. Все, що Росія збирала, вона все кидає проти України”, – відповів Подоляк.

Він зазначив, що для того, аби ми могли ефективно оберігати свої землі, нам потрібно певний паритет цієї зброї. На його думку, сьогодні це вже стало очевидно для наших партнерів.

Подоляк каже, що Захід зрозумів, що Україні треба додати велику кількість зброї. За його словами, саме про це йдеться у промові Байдена щодо військової допомоги Україні від “Рамштайну”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини