«Викрадена принцеса» стала найкасовішим мультфільмом в історії української анімації

1567

Касові збори мультфільму за кордоном нині становлять майже 2,5 млн доларів

Касові збори стрічки від початку світового прокату, графіка компанії Animagrad

Загальносвітові збори анімаційного фільму «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» сягнули 2 млн 467 тис. 850 доларів США. Цей мультфільм став найкасовішим фільмом українського виробництва за часів незалежної України, повідомляє ZAXID.net із посиланням на прес-службу анімаційної компанії Animagrad.

Згідно з повідомленням, за перший місяць міжнародного прокату бокс-офіс «Викраденої принцеси» збільшився на понад 1 млн доларів.

Мультфільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» став переможцем 9-го конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет стрічки становив 95 млн грн, з них близько 20% було профінансовано державою.

Світовий прокат стартував 16 березня в Румунії, де український мультфільм за перший вікенд зібрав понад 165 тис. доларів і посів друге місце за касовими зборами анімаційних стрічок, поступившись лише третій частині франшизи «Тачки».

20 квітня міжнародний прокат мультфільму поповнився ще однією країною – Монголією, а із 21 квітня прокат «Викраденої принцеси» стартує і у Грузії. Прокатником виступила компанія Rustavi, а почути, як українські герої розмовляють грузинською, можна у другому трейлері за посиланням.
Наразі дебютна повнометражна анімаційна стрічка крім України, йде у прокаті 16 країн: Румунії, Туреччини, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Болгарії, Литви, Єгипту, ОАЕ, Кувейту, Лівану, Йорданії, Катару, Оману, Бахрейну та В’єтнаму.

Як зазначають в Animagrad, права на прокат мультфільму попередньо продані майже у 50 країн, зокрема в Китай, Республіку Корея, Францію, Польщу, Болгарію, Німеччину, а також країни Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини