Вийшов перший трейлер фільму “Дике поле” за романом Жадана

1524
Дике поле

Стрічка “Дике поле”, знята за мотивами роману “Ворошиловград” Сергія Жадана, 8 листопада вийде в широкий прокат, а тим часом Держкіно презентує перший трейлер фільму.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

“Перший трейлер знайомить з головними героями історії, дія якої розгортається у 2010 році в Старобільську (Луганська область) – Германом (Олег Москаленко), Пастором (Олексій Горбунов), Кочею (Володимир Ямненко), Травмою (Георгій Поволоцький) і Ольгою (Руслана Хазіпова). З цього моменту почнеться напружена, небезпечна та іронічна подорож Германа, а разом з ним і глядачів, на схід України. Також в трейлері заявлений основний конфлікт фільму і представлений новий герой – мальовничий і сонячний Донбас”, – ідеться в повідомленні.

“Ми знімали в неймовірно красивих місцях, і я радий, що наш оператор Сергій Михальчук зміг передати на екрані яскраве і точне зображення Донбасу, саме такого Донбасу і сходу України, яким його описував Сергій Жадан у книзі, і такого, яким люблю його я і яким його мало хто бачив”, – зазначив режисер фільму Ярослав Лодигін.

Це історія про те, як Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес – стару бензоколонку. Разом із нею – друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике поле.

Проект “Дике поле” став переможцем дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно, отримавши підтримку розміром 15,49 мільйонів гривень. Основні зйомки стрічки відбулися влітку 2017 року в Старобільську (Луганська область), частина сцен була знята у Києві.

Виробництво: Limelite (Україна), Film Brut (Швейцарія). Дистриб’ютор стрічки в Україні – кінокомпанія ММД.

Книга Сергія Жадана “Ворошиловград” 2014 року стала найкращим українським романом десятиліття, за версією літературної премії ВВС Україна. Твір також отримав швейцарську літературну премію Фонду Яна Михальські. Роман перекладено п’ятьма мовами.

Джерело: Укрінформ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини