Вибухи та пошкодження літака на “Мачулищах”: білоруські партизани взяли на себе відповідальність

444

Білоруські партизани причетні до диверсії в Мачулищах. Унаслідок 2 вибухів у літака ДРЛС А-50 ПКС Росії пошкоджено передню і центральну частини, авіоніку і радіолокаційну антену.

Пошкодження – доволі серйозні. Про це повідомив глава ByPol Олександр Азаров, передає 24 канал.

До вибухів у Мачулищах причетні білоруські партизани

Вранці 26 лютого на військовому аеродромі “Мачулищі”, що за 12 кілометрів від Мінська, прогриміли 2 вибухи. Внаслідок цього пошкоджень зазнали російський військово-транспортний літак та снігоприбиральна техніка.

Місцеві жителі повідомляли, що в районі аеродрому є багато військовослужбовців і екіпажів ДАІ, які перевіряють весь транспорт. Пізніше ByPol ​​повідомив, що російський літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління А-50 був підірваний.

Внаслідок обох вибухів пошкоджено передню та центральну частини літака, а також авіоніку та антену радара.

Пошкодження – серйозні, літак дійсно нікуди не полетить, – заявив Олександр Азаров, підтвердивши, що до вибухів причетні білоруські партизани.

Що відомо про А-50

Це російський літак дальнього радіолокаційного стеження, розроблений на базі Іл-76. Його використовують для виявлення та супроводження повітряних та надводних цілей, управління літаками винищувальної та ударної авіації при їх наведенні, а також він може служити повітряним командним пунктом. Таких літаків у Росії є лише 13. Вартість одного – близько 330 мільйонів доларів.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини