Вибачте нас, українців…

1640

Вибачте нас, українців, за те, що кожного дня вбивають наших синів і братів на війні, і це заважає вашому бізнесу. Вибачте , що країна, яка захопила наші землі, збила ваш літак і забрала життя мирних громадян. За те, що вам доводиться відмивати від крові гроші і обійматися з кремлівським монстром. Що у вас уже болить язик висловлювати занепокоєння і ховати очі кожного разу, коли брутально порушують наші фундаментальні людські права.

Вибачте, що ми також, як і всі люди на планеті, заслуговуємо право на життя, чисте довкілля, гідну оплату праці, освіту, ЗМІ і обслуговування державною мовою у своїй країні. Вибачте,що ми не меншини,бо тоді б ви кричали на цілий світ про порушення наших прав і захистили б нас. Хоча б не заважайте нам відстоювати свої права у власній державі.

Вибачте,що не здатні донести до вас правду про історію України, про наших героїв,нашу тисячолітню культуру,бо годі пройти через сито політкоректності й толерантності. Вибачте за недоречний патріотизм, ми не знали, що любити Україну – це злочин і націоналізм. Вибачте за нашу історію, написану чужинцями, сфальшовану прислужниками Московської імперії.

Вибачте за нашу владу, яка слабка і ница, і не готова відстоювати національні інтереси. Вибачте,що ми не достойні називатись європейцями після Голодомору, який ви не помічали, сталінських,хрущовських і брежнєвських репресій, лінгвоциду української мови. Зате ви здатні повірити, що ми найбільші у світі антисеміти,гомофоби,расисти і фашисти.

Вибачте,що ми не хочемо у себе неомарксизму після майже столітнього панування комуністичної ідеології і мільйонів знищених комуністичним режимом українців. Ми починаємо розуміти,що тієї Європи,про яку ми мріяли,уже немає. Є бюрократична, корумпована і лицемірна.

Вибачте,що погано боремось з корупцією,але ж капітали наших корупціонерів працюють на вашу економіку,бо знаходяться у вас.

Вибачте, що ми не завжди дотримуємось ваших вказівок, що ми не всі слухняні й не покірні, і що вважаємо деякі з цих вказівок абсурдними і смішними.

Врешті,вибачте,що ми воліємо перемогу,а не мир будь-якою ціною, бо ми нація воїнів,а не рабів, і більше не хочемо бути буферною зоною і колонією ні для кого.

Вибачте, що вас втомлюємо і не даємо насолоджуватись комфортним життям повною мірою.

Джерело: Галина Пагутяк

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини